Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
 

Hry na psp

Vždycky když si chcete hru stáhnou stačí odkaz který je pod článkem zkopírovat a vložid do torrentu a můžete stahovat

PSP - Grand Theft Auto - Liberty City

Legenda se vrací, Legenda útočí i na PSP. Nejslavnější PS2 sága GTA má svou konzolovou podobu. Vše, co milujete z těchto platforem se objevuje také zde, na PSP. Vynikající hratelnost, příběh, honičky, střílení, ale i běžný život v černošských ghettech, či smyšlených a přesto tak reálných městem USA. To je Liberty City.

Zde ke stažení : http://gamestorrents.com/torrents_tor/Grand.Theft.Auto.Liberty.City.Stories.V3.[English][PSP][WwW.GamesTorrents.CoM].t2746.torrent

PSP - Grand Theft Auto: Vice City Stories

 

Druhé Grand Theft Auto pro Sony PSP. Po studeném Liberty City se vrátíme do prosluněného prostředí Vice City. V hlavní roli objeví 28-letý mariňák Victor Vance (to je ten, co ho v úvodu původní hry zabil SWAT tým), který bude mít před sebou herní prostředí mnohem rozsáhlejší než tomu bylo ve Vice City, s čímž také souvisí větší počet dopravních prostředků a předmětů na výběr (helikoptéra, dalekohled) i nějaké nové zbraně. Vedle nové schopnosti - plavání - se hráči mohou těšit i na jízdu na vodních lyžích, nový způsob ovládání motorek, větší kumulaci lidí a objektů v obraze, více interiérových prostorů, nové i zčásti rozestavěné známé budovy, lepší viditelnost (resp. do větší dálky) a bohatší škálu barev, rozličné efekty související se změnami počasí (mluví se o hurikánech), přirozenější animace postav a také multiplayerové dispozice ve stylu předchozího Liberty City Stories.

Zde ke stažení : http://gamestorrents.com/torrents_tor/Grand.Theft.Auto.Vice.City.Stories.[JPN][PSP][WwW.GamesTorrents.CoM].t3608.torrent

PSP - FIFA 08

 

Nový ročník FIFYs celkem 30ti ligami 620ti týmy a 15 000 licencovanými hráči z celého světa. Vyhrajte si s novým módem "Be A Pro", kde si zvolíte jednoho hráče a budete ho následovat v jeho kariéře. Změn se dočkali preference hráčů, především pak co se týče jejich odlišností od sebe navzájem.

Hra navíc nově zahrnuje českou nejvyšší soutěž, tedy 1. fotbalovou ligu a to samozřejmě plně licencovaně, tzn. s reálnými jmény hráčů, dresy a soupiskami. Na next-generation engine, který je použit v Xbox 360 a PS3 verzi zajišťující nadpozemské grafické zpracování si ovšem musíme počkat až do dalšího ročníku.

Zde ke stažení : http://gamestorrents.com/torrents_tor/FIFA.08.[English][PSP][WwW.GamesTorrents.CoM].t3309.torrent

PSP - Need For Speed Prostreet

 

V Need for Speed™ ProStreet soupeříte na nejvyšší úrovni pouličních závodů. Nestačí už jen ovládnout vaši čtvrť, nyní musíte obhájit svou dominanci světové scéně. Postavte špičkový bitevní stroj, vyrazte s ním na závody s mnoha disciplínami a podrobte své schopnosti a reputaci testu v soubojích s nejlepšími pouličními závodníky na světě. Toto je vaše šance dokázat, že máte nato získat korunu příštího Krále ulic. Need for Speed ProStreet je vyjádřením hrubé síly, instinktivní agresivity a intenzivní rivality, které symbolizují podstatu streetracingové kultury.

Hlavní rysy:

Skutečné a adrenalinové závody – Zažijete drsné pouliční závody s podporou úplně nového fyzikálního enginu a intuitivně reagující umělou inteligencí soupeřů.

Dominujte ve všech závodních disciplínách – Musíte obstát ve čtyřech různých závodnických disciplínách: Drag, Drift, Grip a v absolutní novice s názvem Speed Challenge.

Jízda na hraně – Stačí jedna chybná reakce a díky vysoce vyspělé a propracované technologii snímání poškození se stanete svědky následků vlastního přehmatu.

Za výsledky stojí výkon – Vybírejte si ze stovek skutečných autodílů a sledujte vliv vizualizační technologie Autosculpt na výkon vašeho auta – to vše v reálném čase.

Závody na mezinárodní scéně – Soutěžte na nejvěhlasnějších závodních tratích světa, jako jsou tokijská Shuto Expressway, německá Autobahn a Nevadská poušť.

Zde ke stažení : http://gamestorrents.com/torrents_tor/Need.For.Speed.Prostreet.[English][PSP][WwW.GamesTorrents.CoM].t3818.torrent

PSP - The Simpsons

 

Simpsonovi ve hře nabídnou unikátní interaktivní zážitek s klasicky bláznivým příběhem přímo od tvůrců televizního seriálu. Autenticitě populárních animovaných hrdinů významně napomáhají hlasy původních amerických dabérů.Homer, Marge, Bart a Líza mají ve hře ty nejšlechetnější cíle – zachránit svět od narůstajícího chaosu. Každá z postav má speciální schopnosti, s kterými se vydává za dobrodružstvím v městečku Springfield (a nejen tam!). Bart bude své protivníky likvidovat jako známý Bartman, Líza zase využije hudební saxofonový útok. Homer se dokáže proměnit na kutálející se horu tuku a Marge se svým megafonem snadno ovlivňuje chování lidí. Nebudou chybět ani vtipné parodie populárních počítačových her. Simpsonovi představují bláznivou a hutnou zábavu na dlouhé hodiny pro celou rodinu.

Zde ke stažení : http://gamestorrents.com/torrents_tor/The.Simpsons.Game.[English][PSP][WwW.GamesTorrents.CoM].t3464.torrent

PSP - ASPHALT: URBAN GT2

 

 

Asphalt: Urban GT 2 posouvá první díl, co se vybavení hry týče, o několik tříd. Ruční arkádový titul je vybaven 6 herními módy, četnými možnostmi tuningu, výběrem ze 30 drah a 36 licencovaných aut a motocyklů. Žhavost akcí je navíc podporována hudbou Mobyho a Pussycat Dolls.

Zde ke stažení : http://gamestorrents.com/torrents_tor/Asphalt.Urban.GT2.[English][PSP][WwW.GamesTorrents.CoM].t2617.torrent

PSP - Call of Duty - Roads to Victory

 

 

Speciálně pro PSP vyvinutý díl Call of Duty s hlavní kampaní čítající celkem 13 dramatických bitev, která je rozdělená na tři části, v nichž budou hráči postupně ovládat tři vojáky – Američana, Kanaďana a Brita.

Velkým plusem je přítomnost celkem čtyř modelů ovládání, z nichž si vyberete ten co vám nejlépe sedne a stvořena byla i podpora multiplayeru pro 4-6 hráčů v řadě klasických módů včetně Deathmatch, Capture the Flag a King of the Hill. Nechybí ani řada bonusů, odemykatelných zbraní, dopravních prostředků a dalších užitečných doplňků.

Zde ke stažení : http://gamestorrents.com/torrents_tor/Call.Of.Duty.Roads.To.Victory.[English][PSP][WwW.GamesTorrents.CoM].t2593.torrent

PSP - NBA LIVE 08

 

Aktuální ročník basketbalu s vylepšenými animacemi a uvěřitelnější fyzikou, díky čemuž hráči po podlaze již nejezdí a na zápasy navíc nahlíží mnohem aktivnější kamera, s dynamickým přiblížením a oddálením jednotlivých situací. Zdokonalení také doznal systém obrany a to hned v několika směrech.

Zde ke stažení : http://gamestorrents.com/torrents_tor/NBA.Live.08.[English][PSP][WwW.GamesTorrents.CoM].t3603.torrent

PSP - Ridge Racer 2

 

 

PSP je na trhu déle než rok a spolu s ním i Ridge Racer – tradiční průvodce konzolí od Sony při jejich startu. A protože je to titul nadmíru úspěšný, s nádhernou grafikou, která fantasticky ilustruje možnosti nové mašinky, byla by škoda nechat úspěšnou sérii zapadnout prachem. Na grafice toho moc k vylepšování není, dovedená k dokonalosti byla už minule, proto se tvůrci Ridge Racera 2 soustředili na vylepšení hratelnosti, přičemž nejvýrazněji se změnilo driftování zatáček. Hra nabízí tři úrovně smyku, takže průjezd náročnějších pasáží na trati může být ještě rychlejší a ještě stylovější. Kromě toho přináší Ridge Racer 2 hned tři nové hrací režimy, takže kromě tradičních Time Trial, Single Race a World Tour si budete moci zahrát i Arcade, Duel a Survival. Samozřejmostí jsou nové tratě a auta, stejně jako multiplayer.

Zde ke stažení : http://gamestorrents.com/torrents_tor/Ridge.Racer.[JAP][PSP][WwW.GamesTorrents.CoM].t3105.torrent

PSP - NFL Street 3

 

V NFL STREET 3 hrajte vaši hru s vašimi pravidly. Sestavte tým sportovců z NFL a ovládněte ulice – na zemi a ve vzduchu – tak, jako nikdy předtím. Používejte arzenál superpohybů k zasahování cílů a aktivaci bonusů a poté získejte výhodu domácího hřiště okamžitou změnou pravidel hry. Ať již startujete od popelnic nebo spouštíte uživatelem zvolené přerušení hry, získávejte si v NFL STREET 3 respekt bratrstva NFL a porážejte ulici.

Hlavní rysy:
Mód Respektuj ulici
Týden co týden si sjednávejte a udržujte respekt ovládnutím zápasů a odemykáním nových akcí v minihrách. Pokud máte respekt vaší ulice, můžete se rozhodnout, jak se bude hrát další zápas.

Povstaňte a ovládněte vzduch
Vyhýbejte se obráncům anebo zachraňte zápas složením protivníka s odrazem od jakéhokoli objektu na hřišti. Využívejte bedny, krabice a plechovky k provedení ohromujících supervzdušných pohybů.

Herní bonusy
Na zemi se hraje jen polovina zápasu. Vyhoupněte se do vzduchu odrazem od objektů a zamiřte na cíle vysoko nad vámi k získání bonusů měnících pravidla.

Ovládání přerušení hry
Spusťte přerušení hry ve správný okamžik. Vystřihněte prudkou přihrávku, rezolutní složení protivníka, superotočku nebo kličku a poté převezměte kontrolu nad zápasem.

Zcela nové minihry
Ovládněte ulice a postavte se protivníkům v zábavných a vzrušujících minihrách včetně Playbook Elimination, Bank a Timed Attack.

Zde ke stažení : http://gamestorrents.com/torrents_tor/NFL.Street.3.[EUR][PSP][WwW.GamesTorrents.CoM].t2398.torrent

PSP - Juiced 2 Hot Import Nights

 

Podtitul druhého dílu nebyl zvolen náhodou. Představuje úzké spojení se stejně označovaným a zejména v Americe uznávaným životním stylem vycházejícím ze show zahrnující noční závody pořádně vytuněných vozů. Juiced 2 bude první hrou, která vám umožní se těchto akcí účastnit a předvést při nich své schopnosti, byť jen virtuálně. Těšit se můžete na současnou pouliční závodní scénu. Závodit se bude klasicky i v driftování, a to na tratích skutečně existujících lokacích po celém světě. Očekávat můžete next-gen AI a nebývalé možnosti v oblasti vlastních úprav aut. Své dovednosti budete moci otestovat proti různým DJům, modelkám i hudebníkům. Vedle již zmíněných závodů v driftování, má být jednou z nejvýznačnějších novinek ještě ultra-realistická Driver DNA, což je věc, která monitoruje hráčovy vlastní řidičské rysy. Tyto profily, spolu s profily vybraných celebrit, budou k dispozici ke stažení pro všechny online herní systémy. Online závodění. Hráči si budou moci vytvořit vůz, sestavit posádku a vše to pak vypustit do intenzivních vyřazovacích závodů a závodů posádek. Kromě toho zde bude možnost vsadit peníze na každou událost, což do hry vnáší element hazardu. Vsazené peníze se přemění v kredity, za které si pozorovatelé budou moci koupit některé zvuky (např. aplaus pro jejich favorita anebo naopak vypískání protivníka) nebo dokonce jednomu z hráčů ubrat trochu nitra či druhému přidat.

Zde ke stažení : http://gamestorrents.com/torrents_tor/Juiced.2.Hot.Import.Nights.[English][PSP][WwW.GamesTorrents.CoM].t3360.torrent

PSP - TOCA Race Driver 3 Challenge

 

 

TOCA Race Driver 3 Challenge je vylepšená verze US only titulu TOCA Race Driver 2006, která vedle tradičních závodních módů (Time Trial, Free Trial) nabídne i mód World Challenge, jež byl přítomen právě v TRD2006. Jeho podstatou je série šampionátů v odlišných závodních kategoriích, které hráč postupně absolvuje tak, jak si je dobrým umístěním v předchozích šampionátech odemyká. Každý šampionát v rámci World Challenge módu je přitom samostatnou událostí, v níž se hráč nejdříve seznámí s ovládáním vozů v dané závodní třídě, aby se pak vrhnul do celé řady závodů po celém světě. Kromě závodů na hráče v rámci každého šampionátu čeká i sada speciálních událostí včetně testů řidičských schopností. TOCA Race Driver 3 Challenge nabídne jako obvykle spoustu závodních tříd od formulí až po tahače a cestovní vozy, detailní systém poškození vozů, spektakulární kolize a možnost nastavení míry realismu od arkády až po simulaci. Nechybí velké množství podle skutečnosti vytvořených tratí z celého světa, a také podpora místního multiplayeru až pro 12 hráčů i funkce Game Share.

Zde ke stažení : http://gamestorrents.com/torrents_tor/TOCA.Race.Driver.3.Challenge.[MULTI5][Reparado][PSP][WwW.GamesTorrents.CoM].t3947.torrent


TOPlist
 Vytvořeno službou WebSnadno.cz  |  Nahlásit protiprávní obsah!  |   Mapa stránek